نخستین جشنواره عکس شکوه جمعه | شورای سیاستگذاری ائمه جمعه
پایان ارسال آثار
رئیس حوزه هنری لرستان خبرداد:حضور فعال عکاسان حوزه هنری لرستان در جشنواره سراسری «شکوه جمعه»

آثار هنرمندان عکاس حوزه هنری لرستان با موضوع نماز پرشکوه جمعه به جشنواره سراسری «شکوه جمعه» ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛جشنواره سراسری عکس «شکوه جمعه» با موضوع ابعاد مختلف نماز پرشکوه جمعه امسال برگزار می شود و هنرمندان عکاس حوزه هنری لرستان با تولید اثر و ارسال آثار خود حضوری فعال در این جشنواره دارند.

رئیس حوزه هنری لرستان در این خصوص گفت: این جشنواره به مناسبت چهلمین سال روز برگزاری نخستین نماز پرشکوه جمعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی بصورت سراسری برگزار می‌شود و هنرمندان لرستانی حضور فعال در این جشنواره دارند.

امیدی پور افزود: دبیرخانه استانی این جشنواره از ابتدای مهر ماه سال ۹۸ با مشارکت حوزه هنری لرستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان تشکیل شد و پس از انجام اطلاع رسانی و دریافت آثار، عکس های دریافتی از طریق دبیرخانه استانی در بخش مسابقه جشنواره حضور خواهند یافت که امیدواریم این عزیزان هنرمند نمایندگان شایسته ای برای استان لرستان باشند.

او ضمن تقدیر از ابتکار عمل مسئولان شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان در تشکیل دبیرخانه استانی این جشنواره ،گفت: همراهی و همدلی دستگاه های فرهنگی استان می تواند فضای مناسبی برای فعالیت و حضور هرچه بهتر هنرمندان در فعالیتهای فرهنگی و هنری فراهم آورد

 


نخستین جشنواره عکس شکوه جمعه | شورای سیاستگذاری ائمه جمعه