نخستین جشنواره عکس شکوه جمعه | شورای سیاستگذاری ائمه جمعه
پایان ارسال آثار
دبیرخانه نخستین جشنواره ملی عکس "شکوه جمعه" به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت نبی مکرَّم اسلام ؛ حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه واله و سلم)و ولادت امام‌جعفر صادق (علیه السلام) ؛ با انتشار اطلاعیه ای مهلت دریافت آثار جشنواره را تا ۱۶ آذرماه ۱۳۹۸ تمدید کرد.
متن اطلاعیه به این شرح است:

هوالعزیز
هردم از دامنِ رَه، نوسفری می آمد
ولی این بار، دگرگون خبری می آمد

یعنی آن قافله سالارِ سَرآمد، آمد
و چنین گفت خداوند: "محمد، آمد"

مسرورانه فرا رسیدن میلاد مسعود پیامبر پارسایی و پایداری ، رسول رُستن و رَستن، نبی نور و نیایش و آموزگار آزادی وآگاهی ، " حضرت محمد مصطفی" ( صلی الله علیه و آله وسلم) ، و نیز خجسته زاد روز ششمین ستاره ی سپهر سرمدی، امام دانش و بینش و سُلاله ی صادقِ ختمی مرتبت، حضرت "امام‌جعفر صادق" ( علیه السلام) را تبریک وتهنیت می گوییم.
به همین‌مناسبت ضمن تقدیر وتشکر از هنرمندان عزیزی که آثارشان را تا تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۸ به دبیر خانه نخستین جشنواره ملی عکس" شکوه جمعه" ارسال کرده اند؛ به اطلاع می رساند:
با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده با مدیران محترم نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور دراستان ها و تشکیل دبیرخانه های استانیِ جشنواره عکس "شکوه جمعه" و برگزاری تورهای عکاسی به مصلاهای نماز جمعه در بعضی از شهر ها ؛ لازم بود مهلت شرکت در این رویداد ملیِ عکاسی تمدید گردد تا فرصت مغتنمی برای مشارکت حداکثری هنرمندان فراهم گردد.
به همین منظور آخرین فرصت شرکت در نخستین جشنواره ملی عکس"شکوه جمعه" و دریافت آثار ؛ تا پایان وقت اداری شانزدهم آذرماه ۱۳۹۸ تمدید گردید.
امید است مدیران ستاد ها، دست اندرکاران رسانه ای و مدیران تمامی مصلاهای نماز جمعه سراسر ایران‌اسلامی ؛ در هفته های آتی با همراهی و همکاری صمیمی ، هنرمندان عکاس را به نحوی شایسته حمایت و پشتیبانی کنند تا عکاسان عزیز بتوانندبا ثبت وارسال آثاری فاخر در این رویداد حضوری فعال وپرثمر داشته باشند.
دبیرخانه نخستین جشنواره ملی عکس"شکوه جمعه"
۲۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸
Shokuhejome.ir


نخستین جشنواره عکس شکوه جمعه | شورای سیاستگذاری ائمه جمعه