.
زمان باقیمانده : اتمام زمان ارسال
حجت الاسلام والمسلمین اسفندیار درمصاحبه با روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه :

حجت الاسلام والمسلمین اسفندیار درمصاحبه با روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه :

نماز جمعه یکی از ذخایر نظام است و عکاسی در این بخش از منزلت خاصی برخوردار است و هنرمندان عکاس می توانند از زوایای مختلف آثار شایسته و ماندگاری را خلق کنند .
به نقل از روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، حجت الاسلام والمسلمین اسفندیار طی گفت و گوی اختصاصی از برگزاری دومین جشنواره سراسری عکس شکوه جمعه درسال جاری خبر داد .
وی با بیان نقش هنر و هنرمندان در عرصه فرهنگ سازی در ساحت جامعه دینی و ضرورت استفاده از هنر در تبیین و ترویج ظرفیت عظیم نماز جمعه گفت: نماز جمعه یکی از ذخایر معنوی ممتاز نظام مقدس جمهوری اسلامی است و عکاسی در این بخش از منزلت خاصی برخوردار است و هنرمندان عکاس می توانند از زوایای مختلف آثار شایسته و ماندگاری در ابعاد سیاسی اجتماعی و عبادی نمازجمعه خلق کنند .
حجت الاسلام اسفندیار گفت: نماز جمعه به عنوان تریبون رسمی نظام مقدس جمهوری اسلامی کنگره بزرگ هفتگی است که در 900 نقطه کشور اقامه می شود و ضروری است با استفاده از ظرفیت هنر ، جلوه های زیبای این پایگاه والای دینی را که به عنوان نماد حضور ملت و وحدت عمومی مؤمنان در سراسر کشور ثبت و ترویج نماییم .
ایشان با اشاره به محورهای فراخوان دومین دوره جشنواره ملی عکس شکوه جمعه :  نماز جمعه ، مصلی های جمعه و جماعات ، آداب و سنن و مناسک جمعه ، جاذبه های تصویری اماکن نمازجمعه ، همبستگی امت،  اجتماعات سیاسی، مردم نگاری، قومیت‌ها و گروه‌های سنی مختلف ، به ویژه جوانان و جلوه های سیاسی ،اجتماعی و عبادی نماز جمعه را از جمله موضوعات جشنواره عکس شکوه جمعه ذکر کرد .
علاقمندان جهت  کسب اطلاعات بیشتر و نحوه شرکت در جشنواره به تارنمای shokuhejome.ir    مراجعه نمایید.